De ceva timp, ma bucur sa am in preajma mea oameni speciali care fac lucruri minunate si se implica in dezvoltarea lor, precum si in cea a copiilor.
De cate ori imi propun sa scriu, imi trec prin cap o sumedenie de ganduri. Nici nu stiu ce sa spun mai repede!
De data asta, o sa ma rezum la sectiunea aia pe care o am pe blog, “Happy mom to be”.
Omg, sapte dimineata si de juma de ora alerg dupa furnici!
Am plecat de acasa cu o gentuta frigorifica si Popescu a lasat-o pe balcon deschisa, pe bune Popescule, deshisa?.
An de an cu totii asteptam concediul si incercam sa profitam de el la maxim.Eu as pleca in fiecare zi in alta parte… dar asta este alta discutie :).
Nu stiu cate dintre voi viseaza des acelasi vis, cate dintre voi sunteti superstitioase.
De cand ma stiu, eu visez toata noaptea si traiesc la intensitate maxima.
Amr cateva zile pana la concediu si eu in continuare fac o multime de lucruri .
Ei bine, de ceva timp trec printr-o perioada extrem de grea.
Cu toate astea eu ma incapatanez sa raman: optimista,sa rad, sa imi traiesc viata ca si cum le-as spune ” just fuck off “.
Ieri am fost cu Sofisticata la o petrecere pentru copii ( viata ei sa participe la asa ceva), dupa ce s-a jucat pana nu a mai putut la iesirea pe poarta imi spune :
” -Mami vrei sa iti arat ceva ?… Citeste
Omg cat ma bucur, dar cat ma bucur ca a facut Colbie videoclipul acesta.
De multa vreme, ma chinuiam sa fac si eu un tutorial video in care sa arat cate farduri sunt necesare pentru o transformare radicala.
Ei bine, pentru ca a trecut si zapaceala de la mine din casa – zona zoster – Gone, febra Sofiei – Gone, revin …
Imi doresc enorm de mult sa scriu, ma gandesc din ce in ce mai serios sa postez mate
