Wowww, nu îmi vine să cred unde am ajuns în doar în câteva luni.
Știi că-n luna mai anunțam pe social media că se deschide primul party boutique pentru copii.
Clar toată vara au sfârâit grătarele și pe oriunde te duceai simțeai mirosul acela de mititei.
Dar asta până la un punct, fiindcă luna august a fost luna gospodinelor.
Păi treaba stă cam așa:
O sun pe aka nașa care este doctor oftalmolog și-i zic că nu văd să citesc când sunt la laptop,că trebuie să dau zoom, că noaptea la condus am senzația că văd tot felul de lucru
Îmi aduc bine aminte cum făcea mamaie cafeaua dis de dimineața pe la ora 05:00 și cum mirosul incredibil al boabelor proaspăt măcinate îți dădeau trezirea pentru o nouă zi.
Mâine se mărită o altă prietenă!!!!!!!!
Ia-ți mireasă ziua bună…
Anul acesta am aflat niște vești minunate.
Aseară am ajuns întâmplător la cazul Georgianei care m-a făcut să plâng pentru nedreptatea pe care unii oameni o trăiesc.
Doamne, Dumnezeule refuz să cred că nu ți-ai imaginat vreodată că ești direct la first class în cea mai bestială călătorie a ta.
Nu am fost niciodată pe acolo și cum simt că se termină vacanța și nu mai am nici o șansă de plecare m-a apucat nostalgia care a venit la pachet cu un mare search pe GOOGLE.
Ca orice femeie îmi place să călătoresc.
Am adormit ca un copil aseară cu Popescu care mă pupa de zor și mă întreba dacă îl mai iubesc.
‘Nu, stau așa de plictiseală!’ i-am răspuns.
